Кошик
564 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Фрезера для маникюра и педикюра Marathon, (Южная Корея). Купить со скидкой
Професійна продукція для маникюру, педикюру та подології
  • VIVA-ART
  • СТАТТІ
  • ЯК ЗБЕРЕГТИ ШКІРУ РУК В УМОВАХ ЗАГРОЗИ ВІД ВІРУСІВ І ПРИ ЦЬОМУ ЗАЛИШИТИ ЇЇ КРАСИВОЮ

ЯК ЗБЕРЕГТИ ШКІРУ РУК В УМОВАХ ЗАГРОЗИ ВІД ВІРУСІВ І ПРИ ЦЬОМУ ЗАЛИШИТИ ЇЇ КРАСИВОЮ

ЯК ЗБЕРЕГТИ ШКІРУ РУК В УМОВАХ ЗАГРОЗИ ВІД ВІРУСІВ І ПРИ ЦЬОМУ ЗАЛИШИТИ ЇЇ КРАСИВОЮ

Гігієна рук важлива частина нашого життя, особливо в період спалаху вірусу COVID-19, який охопив весь світ. Ми стали частіше використовувати мило, дезінфектори і інші способи знезаразити свої руки.

Занадто часте (більше 6-8 разів на день) використання миючих засобів створює велике навантаження на шкіру. Найбільш поширені небезпеки дезінфекції рук - знежирення і зневоднення шкіри, що змиває з неї захисний шар корисних бактерій, які захищають від інфекцій. Змінюється рівня pH шкіри. Плюс до цього часте миття рук пошкоджує бар'єрну функцію шкіри, оскільки мило і гелі володіють шкідливою дією, що може призвести до алергічних шкірних реакцій.

Так як же захистити свої руки від впливу миючих засобів та дезінфекції?

Руки стають сухими, тріснуті і грубими після регулярного використання дезінфікуючого засобу для рук. Тому для регенерації шкірного бар'єру після кожної дезінфекції рук слід наносити швидко вбираючі засоби для догляду.

І кожному хотілося б, щоб засіб не мав в своєму складі хімічних, не натуральних речовин.

Продукти Spirularin® містять унікальний активний інгредієнт мікроводоростей Spiralin®, який отримують з мікроводоростей Spirulina Platensis за допомогою запатентованого процесу. Незвичайними в цих водоростях є його особливі захисні властивості, розроблені в ході еволюції для захисту від природних ворогів, таких як бактерії, грибки і віруси. Завдяки цим антимікробним властивостям 2,3 шкіри може бути захищена від патогенних мікроорганізмів. Крім того, поживні речовини також включають, наприклад, рослинний бетаїн, кокосове масло або алое вера, зволожують шкіру і підтримують її м'якою і гладкою.

Які ж засоби лінійки Spirularin®, можна використовувати для відновлення шкіри рук?

Spirularin Gel - гель для сухої і потрісканої шкіри, з активними компонентами: мікроводорость Спіруліна, бетаїн, кокосове масло.

Spirularin Mousse Plus - мус для дуже сухої і потрісканої шкіри, з активними компонентами: подвійна концентрація мікроводорості Спіруліни, 10% сечовини.

Переходьте на наш сайт viva-art.com.ua і купуйте засоби для рук за вигідною ціною!

Інші статті