Продавець Віва Арт розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
751 відгук
Фрезера для маникюра и педикюра Marathon, (Южная Корея). Купить со скидкой
Професійна продукція для манікюру, педикюру та подології

Skinicer Gel /Spirularin Gel - ПРОДУКТ 2017 РОКУ в Німеччині!!!

Skinicer Gel /Spirularin Gel - ПРОДУКТ 2017 РОКУ в Німеччині!!!

Професор Kristian Reich                                                     
Dermatologikum Hamburg
Stephansplatz 5
D-20354 Hamburg, Німеччина
E-Mail: kreich@dermatologikum.de

Нова концепція догляду за шкірою у дітей з

атопічним дерматитом (нейродермітом)

Використання відновлювального гелю Skinicer® Repair Gel/ Spirularin Foot Gel

 

Атопічний дерматит (AD) є одним з найбільш поширених запальних станів шкіри у людей. Він часто починається в ранньому дитинстві, зберігається в підлітковому віці і може також бути присутнім у дорослому житті. Поточні оцінки поширеності AD складають 15-30% у дітей і 2-10% у дорослих у розвинених країнах [1].

 Внутрішній Атопічний дерматит AD [3].

Лікування AD включає актуальні протизапальні терапії, такі як актуальні кортикостероїди та інгібітори кальцинейрина, а також системні кортикостероїди та циклоспорину для лікування важких захворювань і спалахів AD.

Оскільки дисфункція шкірного бар'єру та бактеріальна інфекція, особливо Staphylococcus aureus (Золотистий стафілокок), відіграють вирішальну роль у виникненні і захворюванні AD, ефективні пом'якшувальні засоби і антисептики є передумовою управління AD. Це особливо відноситься до педіатричним випадків, у яких використання локальних кортикостероїдів або інгібіторів кальциневрину обмежені через їх потенційних побічних ефектів. Догляд за шкірою як основна терапевтична концепція AD у дітей оптимально повинен бути добре переноситься, протизапальну, покращувати шкірний бар'єр.

AD - це складне, свербляче і зазвичай екзематозне запальне шкірне захворювання, яке, ймовірно, пов'язане з дисфункцією шкірного бар'єру в поєднанні з імунологічними аномаліями дендритних клітин

(ДК), Т-клітин, еозинофілів а також різних цитокінових і хемокінових ланцюгів [1, 2]. За статистикою від 80% до 90% уражених пацієнтів виявляють підвищені рівні периферичного імуноглобуліну Е (IgE) і сенсибілізації типу I до обмеженого набору характерних алергенів- це так званий зовнішній AD.

Нова концепція догляду за шкірою

Skinicer® Repair Gel - є вільним від наркотиків продуктом, який містить екстракт тропічної мікроводорості спіруліни, названий Spiralin ™, в якості основного активного інгредієнта [4].

Експериментальні дослідження показали різноманітність біологічної активності Spiralin ™; екстракт чинить протизапальну дію, наприклад, це зменшує вивільнення прозапальних медіаторів, таких як інтерлейкін-1 (ІЛ-1) в моделі шкіри людини при впливі подразників. Spiralin ™ також таїть у собі ряд регенеративних ефектів шкіри і підсилює синтез білка в кератиноцитах і синтез колагену в фібробластах. Слід зазначити, що екстракт має широкий спектр антимікробних і анти-вірусних ефектів, у тому числі сильного інгібування золотистого стафілокока і цвілі. Цукор, що міститься в Spiralin ™ відомий як кальцій-спирулан запобігає приєднання вірусу простого герпесу 1 типу (HSV-1) до кератиноцитам людини, і, якщо вони використовуються в якості місцевого препарату, запобігає герпес на губах у пацієнтів [4].

Виходячи з цих характеристик Spiralin ™, що містяться в skinicer® Repair Gel і в зв'язку з тим, що інфекції з Staph. Aureus (золотистий стафілокок) та HSV (вірус простого герпесу типу) є одними з найбільш частих інфекції шкіри у пацієнтів з АД [5], продукт ідеально підходить для основного догляду за шкірою в цьому стані. Крім того, гель являє собою легку водянисту композицію, яка дерматофармакологически прекрасно протистоїть проявам активного AD - сильним запаленням, які эрозировали і сочились. Склад композиції майже повністю виключає використання консервантів, парфумерію та інші інгредієнти, які можуть надавати дратівливу дію або викликати алергічні реакції шкіри.

 

Активне з'єднання Spiralin® з мікроводоростей

Процес виробництва включає в себе такі біотехнологічні процеси, як ідентифікація сировини, скринінг штамів мікроводорості спіруліни використовувані для виробництва засоби для догляду за шкірою Skinicer® Repair Gel (Ocean Pharma GmbH, Рейнбек,Німеччина)

Основою для косметики є сировина з мікроводоростей спіруліни, яке піддається запатентованому, штучного процесу стресу, що дозволяє активувати частково її приховані можливості. Подальші операції виконуються в мікробіологічному відділі Geomar/Helmholtz Centre for Oceanology

in Kiel (Germany) (Геоморфо-Гельмгольцского центру океанології р. в Кілі (Німеччина)), де буде стандартизовано вплив косметики на відповідні мікроби. Таким чином, кожна партія Spiralin® має стандартні характеристики, що не залежать від часу і місця збору сировини.

 

Особисті спостереження і досвід

AD у дітей в основному обмежується чутливими зонами і краще всього лікувати з допомогою місцевих заспокійливих засобів. Чутливі зони включають обличчя, шию і інші ділянки тіла з підвищеною чутливістю до побічних ефектів місцевих кортикостероїдів та інгібіторів кальциневрину, що обмежує їх використання при спалахах AD. Основний терапевтичний підхід - це регулярне застосування засобів по догляду за шкірою які в ідеалі мають позитивний вплив на патофізіологічні аспекти AD, включаючи запалення шкіри, дисфункції бар'єру шкіри і бактеріальну колонізацію. skinicer® Repair Gel - легкий гель без консервантів тільки з розмарином як парфуму, який особливо добре переноситься навіть у чутливою шкірою дітей, порушених AD. Крім того, Spiralin ™, що міститься в гелі, має регенеративні, протимікробні та противірусні властивості ,що призводить до сприятливим змінам в запаленій шкірі . Я прийшов до висновку, що зволожуючий гель Skinicer® ідеально підходить для використання в якості основного продукту для догляду за шкірою у дітей з AD. За останні 10 років я використовував Spiralin ™ засоби по догляду за сотнями пацієнтів з різними типами запальних і інфекційних станів шкіри і ніколи не спостерігалося подразнення шкіри або алергії на Spiralin ™. У мене В даний час використовують skinicer® гель для догляду за шкірою приблизно 70 дітей з AD. Матерям подобається крем skinicer®, тому що його легко застосовувати і він економно витрачається, досить невеликих кількостей skinicer® для лікування навіть більш великих частин дитячої шкіри. Крім його протизапальних властивостей гель має охолоджуючий ефект, який часто забезпечує миттєве полегшення таких симптомів як печіння і свербіж. З мого досвіду, регулярне застосування гелю зменшує утворення сукровиці і кірки шкіри, допомагає стабілізувати і поліпшити її стан. Тому, я рекомендую використовувати для догляду за шкірою skinicer® гель як основний догляд за шкірою для дітей і підлітків з AD.

 

Інші продукти, що містять Spiralin®

На додаток до очищаючої гелю Skinicer®, представленому професором Рейхом, лікувальний асортимент Ocean Pharma включає численні інші продукти з микроводорослевым складом Spiralin®, такі як Skinicer® Nail Repair Serum для проблемних нігтів, skinicer® Repair Мус для дуже сухої шкіри з зволожуючими інгредієнтами і природним захистом від мікробів, skinicer® Verruceptin для відходу і захисту для шкіри, схильної до бородавок, а також крему Spirularin HS для догляду та захисту губ, схильних герпесу. Що стосується останнього, журнал «Алергія і клінічна імунологія» (1/2016, стор 197) отметил: «В клинической модели обострения герпеса профилактический эффект от Ca-SP и экстракта микроводорослей, содержащихся в креме (Spirularin® HS), превосходил эффект крема на основе ацикловира».

  

Внешний вид перед (l.) И после (r.) Применения skinicer® Nail Repair Serum/Nagel Serum

Предварительно обработанные стопы (лазер, медикаментозная терапия), пораженные бородавками (первые 2 фото), а также улучшение в течение пятимесячного периода применение skinicer® Verruceptin/ Spirularin VS (фото3,4)

Фото пятки и спины перед и после  применения skinicer® Repair Mousse/ Spirularin Foot Mousse

Джерела
1. Bieber, T, 2010; Atopic dermatitis. Ann Dermatol. 22:125-137
2. Leung DY, Guttman-Yassky E. Deciphering the complexities of atopic dermatitis:
shifting paradigms in treatment approaches. J Allergy Clin Immunol. 2014;
134:769-79

3. Tokura Y. Extrinsic and intrinsic types of atopic dermatitis. J Dermatol Sci 2010;58:1-7.
4. Mader J Mader J Gallo A, Schommartz T, Handke W, Nagel CH, Günther P,
Brune W, Reich K. Calcium spirulan derived from Spirulina platensis inhibits herpes simplex virus 1 attachment to human keratinocytes and protects against
herpes labialis. J Allergy Clin Immunol. 2016; 137:197-203
5. Ong PY and Leung DY. Bacterial and Viral Infections in Atopic Dermatitis: a
Comprehensive Review. Clin Rev Allergy Immunol. 2016; 51:329-337

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner