Продавець Віва Арт розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
751 відгук
Фрезера для маникюра и педикюра Marathon, (Южная Корея). Купить со скидкой
Професійна продукція для манікюру, педикюру та подології

MEDESY-інструмент перевірений часом!!!!!!

MEDESY-інструмент перевірений часом!!!!!!

Medesy.

       Компанія Medesy (Італія) - компанія-виробник широкого спектру інструментів. Medesy веде свою історію з 1380 року, коли в місті Маньяго була закладена міцна основа для ковальського і ремісничої справи. Пізніше стали проводитися ножі, ножиці, хірургічні та інші інструменти. На початку 19 століття мистецтво ковальської справи стало відігравати домінуючу роль в економіці міста, що пізніше прославило Маньяго як місто-виробник кращих інструментів. І сьогодні, виробництво інструментарію ґрунтується на цій традиції якості, яка переросла в цілу культуру.

Розвиток виробництва і філософія маркетингу Medesy мають чітко визначені напрямки: повністю виправдати очікування клієнтів за рахунок реалізації цілей використання продукції. Культура якості продуктів Medesy була сформована завдяки унікальним, ретельно розробленим правилам, у результаті плідної роботи з дослідниками і практикуючими лікарями. Багатство накопичених знань, професіоналізм і постійне вдосконалення продукції дозволяють виробляти кращі хірургічні інструменти, які повністю відповідають вимогам сучасних клінік і центрів.

Вся продукція Medesy випускається з високоякісної нержавіючої сталі, піддається ретельній перевірці та контролю на всіх етапах виробництва, що гарантує повну відповідність міжнародним стандартам ISO та CE: UNI EN ISO 9001:2000, UNI CEI EN ISO 13485:2003, і CE стандартам.

Вся діяльність компанії спрямована на повне задоволення потреб клієнтів. Medesy використовує найсучасніші засоби маркетингу і комунікацій, завдяки яким, компанія досягає ще більш успішного і плідного партнерства зі своїми клієнтами. Вибір правильного виду сталі, з якої виготовляються інструменти MEDESY, є основоположним, якщо Вам потрібні інструменти високої якості.

Нагорода Unicredit.

У знак визнання і видатних досягнень у міжнародній торгівлі Medesy була нагороджений нагородою "OK Italia" від Юні Кредит - одного з найпрестижніших європейських комерційних банків, яка є однією з найпрестижніших бізнес - нагороди , що присуджується італійським виробничим компаніям.

Завдяки своїй 600-річної історії, традиціям та культурі в поєднанні з сучасними комплексними технологіями виробництва, MEDESY перетворює кращу нержавіючу сталь в стоматологічні інструменти з абсолютною точністю і вищої якості. MEDESY надає повну гарантію на свою продукцію, термін дії якої поширюється на весь період експлуатації інструментів. Заміна інструментів здійснюється безкоштовно за наявності виробничих дефектів або проблем, які виникають під час звичайної рекомендованої експлуатації (заміна проводиться після повернення інструментів).

Для забезпечення оптимальної ефективності, дотримуйтесь інструкції, що додається по стерилізації інструментів, їх очищення і обслуговування. При невідповідній експлуатації і відсутності належного догляду за інструментами гарантія буде анульована. Купуючи інструменти MEDESY Ви також отримуєте сертифікат, що підтверджує їх достовірність.

Бізнес.Країни.

В даний час Medesy твердо присутній і цінується в більш ніж 105 міжнародних ринках за високу якість своєї продукції, з технічної точки зору , так і з точки зору дизайну. І що не маловажно - щорічно компанія активно бере участь у більш ніж 30 міжнародних виставках і наукових конгресах.

 

 

Головне управління. Ориентованность на клієнта.

Вся команда Medesy щодня вдосконалюється , щоб забезпечити не тільки кращу якість продукції , але отримувати задоволення , дивлячись після всіх своїх клієнтів з індивідуальним увагою і пунктуальністю до і після продажу. Всі наші операції спрямовані на оптимізацію задоволеності клієнтів і наших партнерів, з якими Medesy будувати все більш тісне партнерство , засноване на взаємній довірі і відданості справі


У висновку хотілося б відзначити, що зараз прогрес не стоїть на місці, і на ринку існує великий вибір компаній-виробників, але багатство накопичених знань, професіоналізм, постійне вдосконалення і 600 -річна історія на ринку – відмінні докази цінностей компанії
MEDESY.

Офіційний сайт компанії Medesy (Італія): www.medesy.it

 

 

 

 

 

 

.

      

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner