Продавець Віва Арт розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
751 відгук
Фрезера для маникюра и педикюра Marathon, (Южная Корея). Купить со скидкой
Професійна продукція для манікюру, педикюру та подології

Скажи герпесу НЕМАЄ!

Скажи герпесу НЕМАЄ!

Продукція бренду SPIRULARIN отримала почесну нагороду в Німеччині

САМИЙ АКТИВНИЙ ІНГРЕДІЄНТ

  Професор Крістіан Рейх, Гамбург

Природа пропонує найширший спектр рішень наших проблем зі здоров'ям. Це було відомо протягом тисяч років. Однак поступово людство відкриває для себе все нові й нові унікальні можливості природи. Автор переконаний, що зараз стався прорив у використанні унікальних можливостей обробленого спеціальним чином екстракту мікроводорості спіруліни.

 

Нове наукове дослідження, опубліковане в журналі Алергії та Клінічної Імунології (Journal of Allergy and Clinical Immunology) – одному з провідних професійних журналів Америки, доводить сильний антивірусний ефект наведеного в дуже активну форму екстракту мікроводорості спіруліни. У клінічному випробуванні (PROTECT дослідженні) лікувальний ефект від застосування екстракту мікроводорості спіруліни виявився вище, ніж у лідируючого на фармацевтичному ринку місцевого продукту проти лабіального герпесу (на губах). Ми поговорили про результати дослідження з провідним фахівцем, професором Крістіаном Рейхом з Дерматологічного Університету Dermatologikum, Гамбург.

Естетична дерматологія:

Професор Рейх, не могли б ви коротко описати, яким чином PROTECT дослідження було сплановано і які його основні результати?

Професор Рейх:

Треба сказати, що наукова робота складалася з двох частин – лабораторної та клінічної. В результаті всебічних лабораторних експериментів було показано, що екстракт мікроводорості і, зокрема, полісахарид, який міститься в ній, активно пригнічує вірус і запобігає інфікуванню кератиноцитів клітин людини. Кератиноцити є потенційними природними клітинами-господарями для вірусу герпесу. Ми змогли розробити крем, що містить не просто екстракт мікроводорості, але також містяться в ньому захисний полісахарид у спеціальній формі. Ми прагнули клінічно перевірити захисні властивості цього препарату проти герпесу.

Другою частиною дослідження (клінічної) – ми її назвали PROTECT ― було вивчення профілактичного ефекту від застосування препарату у пацієнтів групи ризику, а саме жінок, коли-небудь хворіли лабиальным герпесом, які зібралися робити процедуру перманентного макіяжу. Дана група пацієнтів була обрана на підставі того фактора, що перманентний макіяж губ є сильним фактором, що сприяє розвитку герпесу у пацієнтів, схильних до даного вірусу з-за підвищеної пігментації контуру губ. З цієї причини професійні інститути косметології пропонують пацієнтам пройти процедуру профілактичного лікування або спеціальним противірусну кремом або спеціальним противірусну ліками. Отже, клієнти, які йшли на процедуру перманентного макіяжу губ, найбільш підходять для проведення досліджень ефективності нового крему в профілактиці захворювання герпесом.

В групу дослідження PROTECT було відібрано 198 жінок добровольців з схильністю до цього захворювання. Добровольці були розділені на 3 групи.

Перша група отримувала профілактично крем проти герпесу на основі активного інгредієнта ацикловір (acyclovir), друга група отримувала таблетки, що містять ацикловір або валацикловір і 3 група отримувала крем Spirularin HS від Ocean Pharma, що містить активний інгредієнт Spirularin на основі мікроводорості спіруліни. Отримані результати можуть бути узагальнені таким образом: як і очікуваввісь, системні противірусні препарати показали найсильніше профілактичну дію. Однак, слід зазначити, що серед застосованих препаратів, крем для губ з активним інгредієнтом мікроводорості спіруліни Spirularin® HS показав значно кращу захисну дію порівняно з кремом, що містить ацикловір.

Що стосується формування сухої кірки на губах, яка є часто супутньою проблемою під час герпесу на губах, то крем для губ Spirularin® HS був ефективнішим не тільки крему з Ацикловіром, але навіть противірусних таблеток. У той час як у кожного другого учасника групи Spirularin ® не розвивалися скоринки на губах, у 88% тих, хто отримував ацикловір крем містить і у 83% осіб, які приймали таблетки, скоринки утворювалися.

Той факт, що зволоження губ в учасників групи, які використовували крем Spirularin® HS, було кращим, ніж у двох учасників інших груп, ймовірно, пояснюється спеціальним складом продукту Spirularin® HS, що забезпечує також і живильну дію.

Естетична дерматологія

Яке пояснення ви можете дати такому низькому відсотку утворення скоринки на губах після застосування компонента мікроводорості? Зрештою, Ацикловір є активним фармацевтичним інгредієнтом?

Професор Рейх:

Мої пояснення низького рівня утворення скоринки після застосування нового крему наступне: утворення кірки на губах є наслідком запалення і руйнування клітинного через вірусної інфекції та, можливо, вторинної бактеріальної інфекції.

Інфекція часто пов'язана з золотистим стафілококом. Лабораторні тести показали не тільки сильну антивірусну дію Spirularin ®, але також високу регенеративну і антибактеріальну дію, зокрема, проти золотистого стафілокока. Тому можна припустити, що ці додаткові властивості препарату сприяють також і сильного зниження ризику утворення скоринки на губах.

Естетична дерматологія:

Це звучить дуже ефектно. Чи є результати, наведені у дослідженні, статистично значущим?

Професор Рейх:

Так, результати статистично значущі

Естетична дерматологія:

З вашої точки зору, як повинен бути використаний крем Spirularin® HS ?

Професор Рейх:

Аналіз результатів досліджень, а також той факт, що Spirularin® HS крем може безпечно використовуватися кожен день ― все це створює нові можливості в профілактиці рецидивів герпесу.

З попередніх противірусних терапій нам відомо, наскільки важливо починати лікування на ранніх стадіях у цілях досягнення менш тяжкого перебігу захворювання та більш швидкого загоєння.

З появою крему Spirularin® HS тепер у нас є продукт із захисним дією по догляду за інфікованими герпесом губами, який може застосовуватися на щоденній основі.

Це особливо важливо для пацієнтів з частими загостреннями герпесу губ, які можуть використовувати невидимий догляд в якості повсякденного догляду за губами. Крем для губ також може бути застосований в якості профілактичних заходів тільки під час стресових періодів, тобто до і під час подій, які, як правило, призводять до загострення герпесу у даної особи. Я знаю багато людей, у яких проявляється герпес, наприклад, після ситуацій з емоційним стресом або після інтенсивного сонячного впливу. Це дозволяє проведення цілеспрямованих заходів щодо запобігання спалаху герпесу протягом певного тимчасового періоду, наприклад протягом іспитів, або до і під час плавання або лижного відпочинку.

Естетична дерматологія:

Чому мікроводорості сприрулины мають настільки виражену захисну дію?

Професор Рейх:

Мікроводорості Спіруліни вже існують на цій планеті мільярди років. У своєму природному середовищі, наприклад, в тропічних морях, вони піддаються впливу численних потенційних збудників і можуть бути заражені вірусами і бактеріями. Водорості розробили прості, але ефективні захисні механізми і ми вважаємо, що екстракт Spirularin ® * щонайменше, деякі з них, містить полісахариди з противірусною активністю. Принцип використання захисних можливостей з молекул простих видів не новий. Пам'ятайте, що один із наших основних антибіотиків ― пеніцилін, спочатку був узятий з плісняви.

Естетична дерматологія:

Всі мікроводорості спіруліни володіють такими дивовижними властивостями?

Професор Рейх:

Ответ является определенным ― нет. Только некоторые штаммы спирулины Platensis, которые специально выращивают и очищают при определенных условиях,  показывают  антимикробную активность. Запатентованный процесс экстракции предназначен для того, чтобы  генерировать и сохранять активные ингредиенты. Должно быть ясно, что Спирулина, которая широко используется в качестве пищевой добавки и знакома многим людям из-за высокого содержания в ней важных питательных веществ,  не будет иметь эти антивирусные или антибактериальные свойства, а ее активные ингредиенты будут разрушены во время пищеварения.

Естетична дерматологія:

Де ви бачите подальші області застосування екстрактів мікроводоростей Spirularin ®?

Професор Рейх:

Продукты с такими ингредиентами являются так называемыми  космецевтиками, т.е. косметическими продуктами с дополнительными ценными активными компонентами. Это название особенно верно для продуктов, содержащих микро-экстракты водорослей, таких как крем для губ Spirularin® HS. Так как герпес также влияет на генитальную область и даже может привести к опасным инфекциям роговицы глаза, было бы желательно в дальнейшем разработать и проверить такие космецевтики для лечения этих зон, например, в случае последнего ―  в виде Spirularin ® содержащие глазные капли.

Эстетическая дерматология:

Професор Рейх, велике спасибі за це інтерв'ю. 􀀀

 Інтерв'ю провів Ф. Хопнер. Переклад з німецького журналу Aestetic Dermatology 8/2015.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner