Продавець Віва Арт розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
751 відгук
Фрезера для маникюра и педикюра Marathon, (Южная Корея). Купить со скидкой
Професійна продукція для манікюру, педикюру та подології

Інтерв'ю з подологом А. Нидерау про німецької продукції "Spirularin"

Інтерв'ю з подологом А. Нидерау про німецької продукції "Spirularin"

Інтерв'ю з подологом А. Нидерау про німецької продукції "Spirularin"

ЕСТЕТИЧНА ДЕРМАТОЛОГІЯ 3/2012

Грибкова інфекція нігтів і бородавочная інфекція – Використання екстрактів мікроводорості з антимікробними та антивірусними функціями в активній речовині косметичної продукції в подологической практиці!

Інтерв'ю з подологом Анке Нидерау

Мікробні інфекції шкіри і нігтів, а також бородавочные інфекції є проблемами, які часто зустрічаються у повсякденній практиці медичного догляду за ногами. Ефективність лікування залежить від багатьох факторів. Хворі на цукровий діабет становлять особливу проблему в цьому процесі. Агресивні методи лікування не застосовуються у таких випадках.

Починаючи з 2005 року, спеціально підготовлені активні речовини мікроводорості успішно застосовуються в косметичних засобах у галузі медичного догляду за ногами [1].

Ферменти цих мікроводоростей руйнують структуру хітину всіх типів патогенних для людини грибків. Продукти, в яких використовуються екстракти мікроводоростей, пропонують фунгіцидну захист від мікробного впливу на постійній основі. Оскільки людські клітинні структури не містять хітин, ніяких пошкоджень не варто очікувати і застосування екстрактів мікроводоростей в косметиці залишається без ризиків.

Бактеріальна діяльність блокується на постійній основі (наприклад, золотистий стафілокок: -80% інгібування) [1,2,3].

Комплекс Полісахариду Кальцію в структурі мікроводоростей (також званий "Кальцій spirulan" в довідкових матеріалах) захищає здорові клітини в дуже ефективною формою від проникнення HSV(Herpes simplex virus) і HPV(Human papilloma virus) вірусів навіть під бородавочную тканина [4]. Захищена здорова тканина, може потім послідовно замінити вірусну инфицированую тканина (2). Це відбувається безболісно і не викликає таких ран, як і в інших ефективних способах лікування. Обидва методу приносять величезну користь особливо діабетикам і дітям. Тим не менш, необхідно дотримання застосування - два рази в день.

Опис: http://viva-art.com.ua/images/stories/articles_photo/Niderau_interview/1-b1-e.jpg

Опис: http://viva-art.com.ua/images/stories/articles_photo/Niderau_interview/1b-horz.jpg

 

 

Конкретний приклад: 40-річна жінка (лазерна, лікарська терапія); поліпшення в процесі застосування Spirularin®VS з лютого 2011 року.

Липень 2009 Лютий 2011

Опис: http://viva-art.com.ua/images/stories/articles_photo/Niderau_interview/borodavki.jpg Опис: http://viva-art.com.ua/images/stories/articles_photo/Niderau_interview/borodavki2.jpg

Квітень 2011 Липень 2011

Опис: http://viva-art.com.ua/images/stories/articles_photo/Niderau_interview/borodavki3.jpg Опис: http://viva-art.com.ua/images/stories/articles_photo/Niderau_interview/borodavki4.jpg

Ми взяли інтерв'ю у подолог автора технічних книг для фахівців, Анке Нидерау з Дюссельдорфа, про її практичному досвіді з даної тематики.

«Естетична дерматологія»:

- Добрий день, міс Нидерау. Чому ви звертаєтеся до дерматологів через інтерв'ю?

A. Нидерау:

- Здраствуйте, містер Хопнер. В першу чергу, тому що ви запросили мене на це інтерв'ю! Я з радістю погодилася, тому що для мене надзвичайно важливо поліпшити співробітництво та інформаційний обмін з лікарями. Насамперед, інтегрована медична допомога повинна бути корисною для пацієнтів. Мені здається, що багато роботи ще має бути зроблено в цій галузі.

Більша частина моїх клієнтів проходить лікування на постійній основі, з сімейними лікарями, диабетологами та дерматологами. Атмосфера, в якій процвітає взаємодія і співробітництво, завжди приносить величезну користь пацієнтам; однак, кілька років мого практичного досвіду показали, що цього, на жаль, недостатньо.

«Естетична дерматологія»:

- У 2009 році Ви презентували збірник «Велика Книга нігтьових хвороб» для подологов і домоглися великого успіху.

Також ваша книга була схвалена лікарями. По-друге, оновлена версія вийде в цьому році. Вже кілька років, ви берете активну участь у підготовці і підвищенні кваліфікації потенційних подологов і практиків. Чим мотивуються Ваші дії?

A. Нидерау

- Я люблю свою професію і вдячна за можливість допомогти своїм клієнтам і пацієнтам. Це, безумовно, залишається головним мотивом. Я з радістю ділюся своїми знаннями і досвідом, якщо це принесе результат. З цього року я активно беру участь у розробці подологической дисципліни в Туреччині і вже провела іспити у випускному класі, недавно відкрилася школи, по догляду за ногами в Стамбулі. Я отримую велике задоволення від виконання саме таких речей.

«Естетична дерматологія»:

-Серед лікарів-подологов, у лікуванні грибкових інфекцій нігтів, вже йдеться про " Метод Нидерау ". Що Ви розумієте під цим?

A. Нидерау:

- Я не думаю, що це вже відпрацьований термін, який можна було б вживати. Хоча дякую за честь. Цей термін означає комплексне лікування та супутню продукцію захисту та догляду за нігтями з активними косметичними речовинами, в яких містяться спеціально підготовлені екстракти мікроводоростей. Я починаю з очищення поверхні нігтів, інфікованих грибком, з допомогою механічних методів і, якщо можливо, також окклюдирующих пов'язок сечовини максимально широко. Потім клієнт продовжує лікування вдома з використанням захисного засобу догляду за нігтями два рази в день, так би мовити, в якості вторинної профілактики для запобігання свіжої інфекції до повного відновлення. Було зазначено, що продукція працює, навіть коли клієнт не терплячий до повного лікування нігтів. Однак, комплексний метод показує найвищий рівень успіху. Тим не менш, комбінований метод показує високий рівень успіху. Серед іншого, останні кілька років я контролюю два повноцінних домашніх догляду, де спостерігається зменшення швидкості розвитку грибкової інфекції" з 80% до 20%. Це принесло мені багато приємних відгуків від вдячних клієнтів.

«Естетична дерматологія»:

- Це означає, що потрібно працювати зі всією продукцією, яка містить екстракти мікроводоростей???

A. Нидерау:

- Ні. Мікроводорость використовує дію ферменту для власного захисту, тільки якщо вона знаходиться під загрозою або переносить стресову ситуацію. Конкретні штами з достатньою базової активністю піддаються штучному стресу або активізуються іншими особливими методами. Тому, лише деякі виробники мають доступ до відповідних активним засобам. [Список доступною зараз продукції представлений у Таблиці 1 - Редактор]

«Естетична дерматологія»:

- Що ви маєте на увазі під лікуванням бородавок без болю і ран? Чи це дійсно працює?

A. Нидерау:

- Так. Це працює, поки потерпілий дійсно дотримується послідовність в застосуванні.

Продукція повинна застосовуватися два рази в день, у рівній кількості і самим пацієнтом. Це не боляче і не призводить до пошкодження тканин. Підошовні бородавки, які проникають глибоко в тканини, що ростуть назовні у поступовій прогресії. В такому разі, я дотримуюся на практиці ретельного вирізання бородавки, викликаної гіперкератозом, з допомогою скальпеля, без нанесення травм.

Продукція підходить для дорослих і дітей від 3-х років без будь-яких обмежень. Наскільки мені відомо, це єдиний перспективний і в той же час, допустимий метод боротьби проти бородавочной інфекції, для діабетиків. Нетерплячі люди можуть також комбінувати основний догляд і захисну вторинну профілактику з традиційними методами, такими як кріотерапія або лазерні методи – але це не повинно застосовуватися для діабетиків ні в якому разі!

«Естетична дерматологія»:

- Вас не турбує, що Вас можуть звинуватити інші дерматологи за надто сміливі і переходять кордон рекомендації?

A. Нидерау:

- Раніше, можливо, мене це турбувало. На сьогоднішній день, озираючись на сотні результатів успішного лікування, немає. Більше того, найбільші й найсучасніші дерматологічні центри в Німеччині, такі як Гамбурзький Dermatologikum використовують у своїх інтересах переваги цих особливих продуктів. Такі вчені, як професор Рейх з Гамбурга і професор Пулз з Потсдама вже випустили серію наукових публікацій з цим цікавим природним активним речовинам. Докази ефективності даних препаратів були оформлені не тільки за допомогою практичного досвіду, але і на основі наукових досліджень. Сьогодні я пишаюся - як "піонер" ранніх днів - бути однією з тих, хто мав можливість отримати початковий досвід з активною речовиною на практиці з 2005 року, а також передати його колегам. В той час, я попросила 5-их своїх клієнтів зі всебічної грибковою інфекцією нігтів, скористатися новими продуктами по догляду за нігтями, містять мікроводорості, для порівняння зі звичайним фармацевтичним лікуванням на одній стопі. Через три місяці, ні один клієнт не був готовий більше обходитися без лікування мікроводоростями та на іншій нозі.

«Естетична дерматологія»:

Шановна, міс Нидерау, велике спасибі за інтерв'ю!

Інтерв'ю провів Ф. Хопнер.

Продукція зі спеціально підготовленими екстрактами мікроводоростей Arthrospira (Спирулин) доступна в німецькомовних регіонах Європи.

Нігті

Spirularin Сироватка для нігтів, Ocean Pharma GmbH (D)/Simon Keller AG (CH)

Шкіра чутлива до бородавок:

Spirularin VS, Ocean Pharma GmbH (D)

Губи чутливі до герпесу:

Spinularin HS крем, Ocean Pharma (D)/ Simon Keller AG (CH)/ECA Medical GmbH (A)

Проблемна шкіра (Вугри, розацеї ...):

Лінія продуктів відновного догляду Skinicer, Ocean Pharma GmbH (D)

Свербіж, подразнення шкіри голови

Skinicer Седативний шампунь, Ocean Pharma GmbH (D)

Таблиця 1: Огляд продукції зі спеціально підготовленими екстрактами мікроводоростей Arthrospira (Спирулин), доступною в німецькомовних регіонах Європи.

 

Література:

1. Anke Niederau: The grand book of Nail diseases, Publishing House Neuer Merkur, p. 28 ff.

2. Prof. K. Reich: All-rounder Micro-alga - new data indicate multiple areas of application in Active Substance Cosmetics, Cosmetic Medicine 2.11.

3. Prof. K. Reich: The cell-vitalizing and anti-microbial impacts of micro-algae, Esthetic Dermatology 1.2012.

4. Prof. 0. Pulz, P. Sandau: Investigations on the bio-active impacts of algae polysaccharide Ca-Spirulan from Arthrospira Platensis, OM&E 2010, No. 131.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner