Продавець Віва Арт розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
757 відгуків
Фрезера для маникюра и педикюра Marathon, (Южная Корея). Купить со скидкой
Професійна продукція для манікюру, педикюру та подології

Продукт Року - Spirularin!

Продукт Року - Spirularin!

За версією журналу «Естетична Дерматологія» №6, 2013 р. продукцияSpirularin® компанії Ocean PharmaGmbH, Reinbek була нагороджена почесним званням "Продукт року"!

 

Лікувальна косметика для шкіри і нігтів при ушкодженні шкірного покриву

Шкіра є найбільшим органом людини, який надійно захищає нас від впливу навколишнього середовища. Виживання людини багато в чому зумовлено механічною, протимікробної та імунним захистом, яку нам забезпечує шкірний покрив. Шкіра перешкоджає неконтрольованого випаровуванню води, з якої на 70% складається людське тіло, і захищає організм від проникнення шкідливих мікроорганізмів - бактерій, грибків і вірусів.

До складу лікувальної косметологічної продукції серії Spirularin® для шкіри і нігтів входять високоякісні зволожуючі компоненти для догляду, які володіють інноваційними принципами роботи Spirularin®.

Багато проблем шкіри і нігтів виникають із-за тимчасового або хронічного ушкодження шкірного покриву.Так, наприклад, шкіра стоп у діабетиків, які належать до групи ризику, хронічно пошкоджена з-за слабкого кровообігу. Внаслідок чого, шкіра хворого суха і потріскана. Також зміни шкіри та нігтів, спровоковані мікробами, виникають серед діабетиків більш часто і боротися з ними набагато складніше. Тому основною метою інноваційної лікувальної косметики для проблемної шкіри є відновлення захисної функції шкірного покриву.

Spiralin®: Нове рішення для інноваційної лікувальної косметики при пошкодженнях шкіри

Деякі штами мікроводоростей з метою самозахисту розвинули механізми протидії бактерій, грибків і вірусів, що може бути використане при виготовленні засобів по догляду та відновленню пошкоджень шкіри у пацієнтів групи ризику: діабетики, хворі нейродермітом і літні люди.

За допомогою спеціальних процесів обробки і методів екстракції, OceanPharma з Райнбека у співпраці з ученими з декількох університетів, шляхом штучного насичення і стандартизації певних штамів мікроводорості спіруліни, успішно отримали натуральний екстракт мікроводорості спіруліни в речовині під назвою Spiralin®.

Опис: 11111 Фото 1 Опис: 111112Фото 2

                                                                           

Стопа до (Фото 1) і після (Фото 2) тижневого застосування Мусу для дуже сухої шкіри Spirularin®.

 

Опис: 111115

Фото 1

 

Опис: 111116

Фото 2

Пальці ніг до (Фото 1) і після (Фото 2) тижневого застосування протигрибкової сироватки для нігтів і гелю для ніг Spirularin®.

 

 

Опис: profes"Новий рівень супровідної терапії"

Інтерв'ю з професором Крістіаном Рейхом (Дерматологикум Гамбург)

 

Естетична Дерматологія:

- Шановний професор Рейх, Ви були активно залучені в клінічну розробку готових формул для різноманітних препаратів серії Spirularin®. Яка, на вашу думку, відмінна риса цієї косметики?

Проф. Рейх:

- Продукція Spirularin® містить високоякісні захисні і зволожуючі інгредієнти, що містяться також у інших засобах для супровідної терапії, які ми в минулому рекомендували нашим пацієнтам з пошкодженим шкірним покривом. Головною особливістю продукції є речовина Spiralin®, яка має широке антимікробну дію. Про це свідчать незаперечні результати досліджень, що в свою чергу, виводить можливості супровідної терапії ушкоджень шкіри на новий рівень.

 

Естетична Дерматологія:

- Що кажуть Ваші власні пацієнти про застосування лікувальної косметики Spirularin®?

Проф. Рейх:

- На даний момент я працюю з кількома сотнями пацієнтів, і можу сказати, що регенераційний потенціал і швидкість відновлення пошкодженої шкіри при супровідної терапії продукцією, що містить Spiralin® значно збільшується. Особливо ефективним таке лікування є для діабетиків, хворих нейродермітом і псоріаз. Дуже тонка і потріскана шкіра хворих нейродермітом може, в окремих випадках, при застосуванні мусу трохи палити. Це може бути спровоковано 10% вмістом сечовини. Печіння триває недовго і, як правило, проходить після декількох застосувань з повною регенерацією шкіри. Речовина Spiralin® використовується також в інших продуктах компанії Ocean Pharma. До того ж я можу відзначити позитивні результати супутньої терапії при застосуванні препаратів від акне, розацеї, перорального дерматиту і себорейної екземи.

 

Естетична Дерматологія:

- Яким чином лікування продукцією містить Spiralin® сумісно з іншими препаратами?

Проф. Рейх:

- Виходячи з клінічного досвіду лікування за допомогою засобів, що містять Spiralin®, можу зазначити, що на відміну від інших продуктів по догляду за ним не спостерігалося якоїсь несумісності з іншими речовинами. Вся продукція є чудово сумісною. Це головна умова, яку ми ставимо при призначенні будь лікувальної косметики нашим пацієнтам.

 

Естетична Дерматологія:

- Відомо, також, що Spiralin® володіє противірусними властивостями. Розкажіть нам про це детальніше.

Проф. Рейх:

- На цю тему є дуже багато достовірних даних для різних типів вірусів і особисто мене особливо цікавить ця область. На даний момент, під моїм керівництвом проводяться експериментальні і клінічні дослідження на високому науковому рівні. На даному етапі я можу лише сказати, що результати досліджень Spiralin® дуже цікаві і досить багатообіцяючі порівняно з іншими відомими у фармацевтиці речовинами.

 

Естетична Дерматологія:

- Шановний професор Рейх, ми Вам дуже вдячні за інтерв'ю.

Інтерв'ю провів Ф. Хоппнер.

 

Антимікробний профіль Spiralin®

"Результати наших експериментальних аналізів показали, що натуральна суміш екстрактів водорості спіруліни у Spiralin® у досліджуваних косметичних формулах володіє широким спектром протимікробних захисних властивостей, в тому числі і від більш проблемних MRSA-мікробів. Так, ці корисні властивості не тільки збереглися в результаті мільярдів років еволюції, але і все ще знаходяться в процесі розвитку. Ми припускаємо, що саме це перешкоджає розвитку резистентності в натуральній суміші екстракту спіруліни, і також дуже малоймовірно, що резистентність розвинеться при застосуванні на людях в довгостроковій перспективі."

– Проф. Доктор Йоханес Ф. Імхофф, KIWIZ

 

Інгібування вибраних мікробів за допомогою речовини Spiralin®

 

 

 

Бактерії

Staphylococcusaureus

+++

 

MRSA

+++

 

Propionibacterium acnes

+++

 

 

 

Дріжджі

Candida glabrata

+++

 

Candida albicans

+++

 

 

 

 

Дерматофіти

Trichophyton rubrum

+++

 

Trichophyton mentagrophytes

+++

 

Microsporum canis

+++

Протестовано 1% естрактом в аналізі,інгібіція +++ > 80%, ++ 80-50%, + 50-20%.

Джерело: Проф. Имхоф, Доктор Лабес, KIWIZ (Кільський центр морських досліджень)

Відгуки споживачів

- "Продукція серій Spirularin® і Skinicer завдяки винятковим властивостям використовуваної витяжки мікроводорості збільшує розрив між стандартною косметикою та фармацевтичними продуктами для догляду за проблемними ділянками шкіри. Я переконаний, що можливості Spiralin®, незабаром вийдуть далеко за рамки існуючого асортименту продукції."

– Доктор Едді О Гормон, Белфаст/Північна Ірландія

- "Я вже не уявляю професійного медичного догляду за проблемними ногами і нігтями без продукції Spirularin®, адже результати її застосування просто надзвичайні. Лікувальна продукція Spirularin® особливо допомагає діабетикам і страждаючим MRSA – вірусами."

– Подолог Анке Нидерау, Дюссельдорф

- "Я використовую продукцію Spirularin® вже протягом 16 місяців. Мої пацієнти дуже вдячні, а я, в свою чергу, за допомогою супутньої терапії продукцією серії Spirularin® для нігтів і шкіри досягають такого ефекту, якого інакше неможливо було б досягти. Про моєму особистому успіху також свідчать букети, які я отримую від щасливих клієнтів."

– Подолог Марцена Видомська, Люблін, Польща

- "Діабетики дуже часто мають великі проблеми з ногами з-за слабкого кровообігу. З-за поганого функціонування бар'єрної функції шкіри, ноги діабетиків не мають ефективного захисту. Результати застосування продукції Spirularin® багато в чому перевершують інші відомі на сьогоднішній день методи догляду."

– Доктор Ярослав Полак, Братислава, Словаччина

- "Як постачальник подологической продукції і подологический навчальний ми б хотіли, щоб подология в Туреччині відповідала німецьким стандартам. Для досягнення якісних результатів при повсякденному медичному догляді за діабетичною стопою, а також проблемними ногами, схильними до тріщин і інфекційних захворювань нам допомагає Spirularin®. Результати його застосування радують нас, наших клієнтів та учнів."

– Сенай Каглидил, Підготовка управлінських кадрів/Подология

a/r/m medical/Стамбул, Туреччина

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner